www.eparsel.com adlı internet sitesinde Larena Yazılım Ltd. Şti. ve buna bağlı şirketler tarafından yayınlanan bütün içerik, mevzuat, uygulama, bilgiler ile yazılı ve görsel materyaller aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

LOGO KULLANIMI

Eparsel adı ve logosu Larena Yazılım Bilişim Pazarlama Ltd. Şti.nin tescilli malıdır. Özel yetki verilen İl Temsilcilikleri haricinde bunları kullanılması yasal değildir.

İÇERİK KULLANIMI

www.eparsel.com adlı internet sitesi Larena Yazılım Bilişim Pazarlama Ltd. Şti.nin tescilli malıdır. www.eparsel.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da işlevsellik, başka mecralarda yayınlanamaz. Site içeriği Kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz. Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz.

LİNK KULLANIMI

www.eparsel.com internet sitesine giden linkler Larena Ltd.Şti.nin yazılı izni olmadan yayınlanamaz.

HESAP KULLANIMI

Başka birinin e-postasını, şifresini veya hesabını, söz konusu e-posta, şifre veya hesabın sahibinin açık izni ve onayı olmadan kullanmak Bilişim Suçudur. Aynı zamanda bir başkasının adına onun bilgilerini kullanarak hesap açmak ya da buna teşebbüs dahi etmek aynı suçları doğurur.

DOLANDIRICILIK

TC Kanunlarına göre İnternet ortamında dahi olsa bir başkasının tasarrufundaki parayı herhangi bir yolla almaya çalışmak ya da almaya teşebbüs etmek dolandırıcılık suçunun oluşmasına yol açar.

COPYRIGHT

Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) Larena Ltd. Şti. tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Larena Ltd. Şti.nin izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sunuculara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, Larena Ltd. Şti. ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

RİSK VE SORUMLULUK

“ePARSEL” sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine veya “Trojan” denilen programlara ve benzerlerine (“virüsler”) karşı korumaya çalışsa da, kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu oluşacak bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir. Siteyi kullanan ya da siteden faydalanan kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından sitenin hacklenmesi, virüs, truva atı vb. metotlarla siteye gizlice girerek sistemleri bozan gayrı kanuni eylemlerde bulunulması, bu yolla site içeriğinin pornografik, etik olarak uygun olmayan, ırkçı, kışkırtıcı, şiddeti teşvik eden, üçüncü şahısların isim, marka ve telif haklarına tecavüz eden ya da herhangi bir şekilde hukuka aykırılık teşkil eden bir içeriğin siteye yüklenmesi ya da siteye erişimin hukuk dışı metotlarla engellenmesi durumunda Larena Ltd. Şti.nin söz konusu içeriği kaldırma, siteye erişimi geçici olarak durdurma, kanuni yollara başvurma ve bu gibi eylemlerin faillerine tazminat talebi yöneltme hakları saklıdır. Yukarıda sayılan eylemler neticesinde, herhangi bir şekilde diğer site kullanıcılarının ya da 3. kişi ve kuruluşların uğrayacağı zararlardan Larena Ltd. Şti.nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin kullanımından musterilanan risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Yukarıda açıklanan maddelere aykırı hareket etmek TC ilgili kanunlarına göre suç teşkil eder. Siteyi üye ya da ziyaretçi olarak kullananlar bu yükümlülüklere uymak zorundadır. Kullanıcı aksi davranışlar sonucu ortaya çıkacak maddi ve manevi kayıplardan kendisi sorumludur.

GÜNCELLEME UYARISI

Bu politika, risk değerlendirmede veya risk müdahale planındaki değişikliklere yanıt vermek amacıyla kullanıcıya ve üyeye özel haber vermeksizin yeniden düzenlenebilir. Bazı maddeleri çıkartılabilir, bazı maddeler eklenebilir veya bazı maddelerin ya da tümünün içeriği değiştirilebilir. Bu değişiklikler Ana Sayfadaki haberler bölümünde genel kullanıcıya bildirilir. İlgilenenler uyarıyı görüp politikayı tekrar okumakla ve değerlendirmekle mükelleftir.

Son güncelleme tarihi : 01.09.2012 15:18

GİRİŞ YAP
Kapsama Alanımız
  • Muratpaşa (Antalya)

  • Konyaaltı (Antalya)

  • Kemer (Antalya)

  • Döşemealtı (Antalya)

  • Aksu (Antalya)

  • Kepez (Antalya)

  • Serik (Antalya)

Duyurular
  • 02.01.2014 Antalya'dan sonra Mersin'e ait çalışmalar başladı. Mersin haritalarını çok yakında sistemde bulabilirsiniz.
  • 10.03.2014 22a düzenlemesi sonrasında oluşan yeni Ada ve Parsel numaraları için, kadastrolu parsellerde hem yeni numaralarla hem de eski numaralarla arama yapılabilmesi sağlandı.
  • 06.05.2014 Belek/Serik/Antalya çizimleri tamamlandı. Artık sistemde Belek'deki arsaları da inceleyebilirsiniz.
TAVSİYE ET

Teşekkürler.

Tavsiye postanız başarıyla gönderildi.