“ePARSEL” projesinin sahibi olan Larena Yazılım Ltd. kurucuları yaklaşık 25 senedir emlak ve gayrimenkul piyasasının içinde çeşitli görevlerde ve yatırımlarda bulunmuşlardır. Bu kadar uzun zamana yayılan çalışmalar esnasında önemli tecrübe ve bilgi birikimleri elde ederken aynı zamanda bu piyasanın işleyiş kuralları ve çalışma prosesi ile ilgili çeşitli eksiklikler, hantallıklar ve düzensizlikler tespit etmişler ve bunları değiştirebilmek ve geliştirebilmek amacıyla deneyimlerini bir araya getirerek “ePARSEL” projesini yaratmışlardır.

Bu çalışma gayrimenkul sektöründe ticaret ve çalışma yapan tüm tarafların isteklerine yanıt verecek şekilde yapılandırılmıştır. Bu sektöre hizmet eden emlakçılar, müteahhitler, yatırımcılar, arsa sahipleri, mimarlar, plan proje yapanlar, şehir plancıları vs gibi aktörlere hem zaman hem ekonomik değer kazandırması amaçlanmıştır.

Misyonumuz, şimdiye kadar yapılmamış olanı yaparak, gayrimenkul sektöründe çalışmalar yapan herkese, bulunması, bir araya getirilmesi çok zahmetli ve yüksek bedelli hizmetleri uygun karşılıklarla sunmak ve bu sektörde yapılan yatırımlara hız ve verimlilik kazandırabilmektir.

GİRİŞ YAP