Kapsama alanımızı takip edin
 • Muratpaşa (Antalya)

 • Konyaaltı (Antalya)

 • Kemer (Antalya)

 • Manavgat (Antalya)

 • Serik (Antalya)

 • Kumluca (Antalya)

Türkiye Haritası
ANTALYA

Bilgi girişi için tıklayınız.

MUĞLA

Bayilik için başvurunuz.

İZMİR

Çalışmalarımız devam etmektedir.

ÇANAKKALE

Bayilik için başvurunuz.

TEKİRDAĞ

Bayilik için başvurunuz.

İSTANBUL

Çalışmalarımız devam etmektedir.

ESKİŞEHİR

Bayilik için başvurunuz.

ANKARA

Çalışmalarımız devam etmektedir.

KONYA

Bayilik için başvurunuz.

KAYSERİ

Bayilik için başvurunuz.

“ePARSEL” projesi, Türkiye’de ilk defa uygulanan bir çalışma ve yöntemle, Emlak ve İnşaat piyasası ile ilgili çalışma yapan her türlü arsa arazi sahipleri, alım satımı ile uğraşanlar, aracılılık hizmeti verenler, yatırımcılar, müteahhitler ve bu konudaki hesaplama işleriyle uğraşanlar için her zaman ulaşılması mümkün olmayan bir çok detaylı teknik bilgiyi bir arada sunabilen bu konudaki tek bilgi kaynağıdır.

Bu sistemin bir parçası olmak ve elinizdeki küçük bir bilgiyi anında paraya çevirebilmek için sisteme üye olarak bu bilgiyi bizle paylaşmanız yeterlidir. “eParsel” projesi ile anında nakit para kazanmanız için, satılık, kiralık veya kat karşılığı bir arsaya ait sahip bilgilerini bize bildirmeniz, ya da arsaya ait çap ya da tapu suretlerinden birini göndermeniz yeterlidir. Elinizdeki küçük bir bilgi ile anında para kazanabilecek ve bir banka hesabınız yoksa bile kazancınızı derhal ve nakit olarak bankamatiklerden çekebileceksiniz. Siteye üye olarak giriş yaptığınızda hiçbir teknik bilgi bilmenize gerek kalmadan sistem sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

Şimdi hemen elinizdeki para etmeyen bilgileri masanın üzerine çıkartın ve “ePARSEL”den para kazanmaya başlayın. Para kazanmak isteyen diğer arkadaşlarınıza da bizi tavsiye etmeyi unutmayın.

Sistemde kayıtlı diğer parsel bilgilerini görmek ve incelemek için “ePARSEL” Ana Sayfası’nı ziyaret edin.

Nasıl Üye Olurum?

“ePARSEL”e kaynak sağlarak para kazanan Kaynak Üyelerimizden biri olmak için “Üye Ol” butonunu tıklamanız ve sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Üyelik oluştururken geçerli TC Kimlik numaranızı ve faal vaziyetteki bir cep telefonu numaranızı sisteme vermek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Üyelik için 18 yaş sınırı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak mecburidir. Siteye üye kabul edilebilmek için daha önce üyelikten geçici olarak uzaklaştırılmamış ya da sistem tarafından üyeliğin iptal edilmemiş olması gerekmektedir.

Nasıl Bilgi Girerim?

“ePARSEL”e bilgi girişi yapabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yaparak kişisel ana sayfanıza geldiğinizde kullanacağınız “Yeni Bilgi Gir” butonu vasıtasıyla bilgi gireceğiniz parsele ait ili ve ilçeyi seçmek sizi harita üzerine çıkartacaktır.

Burada bilgi gireceğiniz parsele ait Ada Parsel numarasını bilip bilmediğiniz sorulacak ve bu cevabınıza göre yönlendirileceksiniz. Ada Parsel numarasını bildiğiniz durumda direk parsel üzerine getirilecek, bilmediğiniz durumlarda ise Semt seçerek bilgi gireceğiniz en yakın noktaya ulaşacaksınız. Burada Ada Parsel çizgileri ile Google Uydu ve Arazi haritaları, aradığınız parseli tespit etmenize kolaylık sağlayacaktır. Bilgi gireceğiniz parseli tespit edip üzerine tıkladıktan sonra istediğiniz parselin burası olup olmadığı sorulacaktır. Devam etmek istediğinizde ilgili parsel bilgileri bizde sizden istenen bilgileri girebileceksiniz. Parsele ait bilgiler daha önceden bizde mevcutsa bilgileri güncellemek için devam etmelisiniz. Açılan bilgi formundaki mecburi ve isteğe bağlı seçenekleri özenle doldurunuz.

Nasıl Para Kazanırım?

“ePARSEL”e girdiğiniz bilgilerin size para kazandırması için öncelikle sistem yetkilileri tarafından doğrulanması ve onaylanması gerekir. Bu süreçte;

 • Arsa sahibi ile verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden görüşme yapılır,
 • Gönderdiğiniz çap ve tapu kontrolleri yapılır,
 • Bilgilerin doğruluğu teyit edilir,
 • Kazancınız hesabınıza eklenir.

Bu süreç içerisinde verdiğiniz iletişim bilgilerinden arsa sahibine ulaşılamaması, bilgilerin doğruluğunun teyit edilememesi ya da belirlenen sürelerin aşılması halinde ödeme yapılmaz. Bu konudaki daha detaylı açıklamalar için Kurallar bölümünü okuyunuz.

Nasıl Tahsilat Yaparım?

“ePARSEL” hesabınızdaki parayı çekmek için birkaç seçeneğiniz bulunmaktadır;

 1. Kendi adınıza kayıtlı bir Banka Hesabına EFT ya da Havale isteyebilir,
 2. Kendi adınıza kayıtlı bir Posta Çeki hesabına havale isteyebilir,
 3. Garanti Bankası Cep Ödeme yöntemiyle Cep telefonunuza gönderilecek onay kodu ile herhangi bir Garanti Bankası ATM’sinden nakit çekmeyi talep edebilir,
 4. ya da sistemde kayıtlı cep telefonunuza TL yüklenmesini talep edebilirsiniz.

Hesabım Menüsündeki “PARA ÇEK” tuşuna tıkladığınızda sistem kayıtlı hesap bilgileriniz içinden yöntem seçmenizi isteyecek ve belirlediğini yönteme göre ödemenizi gönderecektir. Daha detaylı bilgiler için Kurallar bölümünü okuyunuz.

Verilen Diğer Bilgileri Nasıl Görebilirim?

Sisteme diğer üyelerin verdikleri sahip ve iletişim bilgilerini görmek, çap yazdırmak veya sunulan diğer hizmetlerden faydalanmak için Ana Sayfa’dan ulaşılabilen Müşteri Üyelik Formunu doldurmak ve en az bir standart üyelik satın almak zorunludur.

TAVSİYE ET

Teşekkürler.

Tavsiye postanız başarıyla gönderildi.

Hesabınıza giriş yapabilmeniz için cep telefonu numaranızın onaylanmış olmalıdır.
Cep telefonunuza onay kodu gönderildi. Lütfen gelen kodu giriniz...