Sitemiz, ziyaretçilerin kişisel gizlilik haklarına azami riayet eder. Sitemizde kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcıların rahatça ve güvenli bir şekilde siteyi gezinmeleri ve üye olarak sistemi kullanmaları için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır. Sitemizdeki uygulamalara ait Gizlilik Politikaları aşağıda açıklanmıştır :

KAYIT

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Uygulama esnasında üye ile para alışverişi gerçekleşmesi olayı, kayıt esnasında TC Kimlik Numarası bilgisinin girilmesini zorunlu kılmaktadır. Ayrıca kullanıcının halihazırda kullandığı faal vaziyetteki bir cep telefonu bilgisi de kayıt için mecburidir. Bunlar ve bunun dışındaki kullanıcıya ait bilgiler kayıt altında tutulmakta ancak hiç kimseyle paylaşılmamaktadır.

KULLANICI ADI VE ŞİFRE

Kullanıcı hesabına erişebilmek için TC Kimlik numarası ve şifre kullanmaktadır. TC Kimlik numarası başkaları tarafından da bilinebilir bir bilgi olduğundan, hesabına ulaşabilmek için gerekli olan şifresi 128 bit ile güvenli bir şekilde deşifre edilerek kullanılamaz ve çözülemez hale getirilerek saklanmaktadır.

BİLGİ TOPLAMA

Hiçbir ziyaretçi, kullanıcı ve üyeden kendi isteği dışında otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında kullanıcının kullandığı tarayıcı programı, işletim sistemi, gibi kişisel olmayan bilgiler bulunur. Sitemizde çalışan tüm sistemler php scriptleri kullanılarak oluşturulmuş web tabanı üzerine oturtulmuştur. Kullanım esnasında kullanıcıların doğru ve hızlı bir şekilde tanınması ve verilen hizmetlerden mümkün olduğunca yararlanabilmesi için kullanıcıların tarayıcılarına ‘cookie’ adı verilen veri depolayıcı yazılımlar gönderilmektedir. İstemci bilgisayarlarında depolanan bu cookie’ler kullanıcı davranışlarına göre güncellenerek sistemden hatasız ve azami faydalanmaları sağlanmaktadır.

BİLGİ GİZLİLİĞİ

Kullanıcılardan alınmış olan kişisel bilgiler hem elektronik hem de fiziksel ortamda yüksek güvenlik derecesinde saklanmakta ve sadece site yetkili yöneticileri tarafından görüntülenebilmektedir. Şirketimiz, uygulamanın çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Site kullanıcıya ait kişisel bilgiler mevcut Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ve Uluslar arası Kanunlara aykırı davranmamak dışında hiçbir mazerete dayandırarak açıklamamayı, üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve amacı dışında kullanmamayı taahhüt eder. Ancak site kişisel bilgiler dışında kalan genel bilgileri kullanıcıya daha iyi hizmet verebilmek amacıyla analiz ve kategorize etme, istatistiksel olarak yayınlama ve ticari ortaklarıyla paylaşma hakkını saklı tutar. Ayrıca site araştırma ehliyeti Kanunlarla belgelenmiş her türlü makama adli soruşturma dahilinde elindeki belge ve bilgileri vermekle yükümlüdür. Kredi Kartı bilgileri ise Güvenlik başlığı altında da belirtildiği üzere site yönetimi ve personeli tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez ve kaydedilemez.

BİLGİ YAYINLAMA

Üye, sitenin belirli bölümlerinde gireceği bilgileri ve göndereceği evrakları sitenin belirlediği ücret karşılığında göndererek siteye satmış kabul edileceğinden, bu bilgileri yayınlama ve satma hakkı siteye verilmiş kabul edilir. Site bu bilgileri bu ya da başka bir sitenin istediği bölümlerinde diğer kullanıcılarla paylaşabilir veya bunları kendi belirlediği bedel karşılığında satabilir. Bu alanlara bilgi girme ve bunun karşılığında para kazanma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

LOG DOSYALARI

Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez. Sadece hangi sayfaları ne zaman gezdiği v.b bilgileri toplayarak siteyi yönlendirmede kullanır.

LİNKLER

Bu siteden başka sitelere linkler olabilir. Sitemiz ve şirketimiz, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

ÜYELİK BİLGİLERİ SORUMLULUĞU

Siteye TC Kimlik Numarası ve buna uyumlu şifre ile giren kişinin, o bilgilerin asıl sahibi olan üyenin kendisi olup olmadığı siteyi bağlamaz. Sitede yaptığı hareketlerin sorumlusu üyelik bilgilerinin sahibidir. Bu yüzden özellikle giriş şifrenizi kimseyle paylaşmayınız ve başkaları tarafından öğrenilmesini engelleyiniz.

OTOMATİK ABONELİKLER

Sisteme bilgi girmek için üye olurken verdiğiniz e-mail adresinizle aynı zamanda otomatikman e-bülten üyesi de olursunuz ve sistem tarafından çeşitli sebeplerle gönderilecek toplu bilgilendirme, güncelleme, geliştirme, reklam vb. mailler e-mailinize gönderilir. Ancak gönderilen maillerin altında e-posta üyeliğinden çıkabilmenizi sağlayan bir link bulunmaktadır. Bu link ile hiçbir mazerete gerek kalmaksızın e-bülten aboneliğinden ayrılabilirsiniz.

GÜNCELLEME UYARISI

Bu politika, risk değerlendirmede veya risk müdahale planındaki değişikliklere yanıt vermek amacıyla kullanıcıya ve üyeye özel haber vermeksizin yeniden düzenlenebilir. Bazı maddeleri çıkartılabilir, bazı maddeler eklenebilir veya bazı maddelerin ya da tümünün içeriği değiştirilebilir. Bu değişiklikler Ana Sayfadaki haberler bölümünde genel kullanıcıya bildirilir. İlgilenenler uyarıyı görüp politikayı tekrar okumakla ve değerlendirmekle mükelleftir.

Son güncelleme tarihi : 01.09.2012 12:02

GİRİŞ YAP
Kapsama Alanımız
  • Muratpaşa (Antalya)

  • Konyaaltı (Antalya)

  • Kemer (Antalya)

  • Döşemealtı (Antalya)

  • Aksu (Antalya)

  • Kepez (Antalya)

  • Serik (Antalya)

Duyurular
  • 02.01.2014 Antalya'dan sonra Mersin'e ait çalışmalar başladı. Mersin haritalarını çok yakında sistemde bulabilirsiniz.
  • 10.03.2014 22a düzenlemesi sonrasında oluşan yeni Ada ve Parsel numaraları için, kadastrolu parsellerde hem yeni numaralarla hem de eski numaralarla arama yapılabilmesi sağlandı.
  • 06.05.2014 Belek/Serik/Antalya çizimleri tamamlandı. Artık sistemde Belek'deki arsaları da inceleyebilirsiniz.
TAVSİYE ET

Teşekkürler.

Tavsiye postanız başarıyla gönderildi.